אמנות הצורפות בחוטי מתכת

סדנת כחוט השני

מוזמנים לסדנת צורפות בה החוטים הם בסיס למגוון תכשיטים. חוטי המתכת מגיעים בעוביים שונים , בצורות שונות והם יופי של חומר גלם להכנה של טבעות או צמידים בלי ניסור או פיצור.

פרטים נוספים על הסדנה

מוזמנים לסדנת צורפות בה יוצרים מגוון תכשיטים שהמשותף לכול הינו נקודת ההתחלה – חוטי מתכת בעלי עובי  פרופיל או צבע שונים. את החוטים אפשר למתוח, לקלוע , ללפף לרקע ולהשתמש בהם בטכניקןת נוספות ליצירה של תכשיט אישי בעבודת ידיים אישית ומהנה של כל משתתף. 

אורך הסדנה שלוש שעות

מגיל 12 ומעלה

עד 4 משתתפים

800 שח כולל חומרים וציוד.

בסדנת צורפות הפותחת חלון לעולם הצורפות ולמלאכת הידיים ומזמנת חוויה, התנסות מעשית ותכשיט אישי .

לפרטים נוספים התקשרו אלי:

מה חושבים המשתתפים על הסדנה

בבוקר של טיול במדבר חיפשנו פעילות indoor
וכך הגענו לסדנא של אלה מילוא. בחוץ השתוללה סופת חול ובפנים היה חמים ונעים. בבועת הסטודיו של אלה יכולנו להתנתק מהעולם שבחוץ לכמה שעות. בסטודיו עושר של חומרים ומכשירים. אלה השרתה אוירה של רוגע יצירתיות ומקצועיות. אמא ושתי נערות, נהננו להכין בהדרכתה תכשיט אישי חזרנו הביתה מאושרות. מומלץ מאוד.

חן ברם

היינו בסדנת צורפות עם אלה המקסימה בכמהין. הסדנה נמשכה מעל 3 שעות במהלכן למדנו מאלה טכניקות שונות ומעניינות, ולבסוף יצאנו עם תכשיטים מהממים שהכנו במו ידינו. ממליצים בחום! 🙂

אלונה אשר

באנו להכיר את המדבר דרך האמנים שבו ופגשנו את אלה ואת הסטודיו המהמם שלה והתחברנו מיד! הילדים היו מרותקים לאש, לעבודה עם כלי הצורפות ולתהליך של העבודה עם גרגרי הכסף. יצאנו עם חוויה נהדרת וטעם של עוד. 
תודה רבה!

אוריאל

ממליצה בחום!
הייתי בסדנא של אלה המקסימה עם הנכד מאוד נהנו!
מיד מצרפת צילומים💜

אירית